Skip links

your epoxy branch..

Call Center

+90 850 840 90 88

Ürün Grupları

Contact Us

  Marin

  Denizcilik sektörünün üretim yöntemleri olan tekne kalıplama, enjeksiyon, vakum infüzyon, fiber kaplama, fiber laminasyon, ahşap laminasyon, yapıştırma, kaplama, boyama ve karbon fiber kompozit parça üretimi ve daha birçok uygulama için en iyi ve en dayanıklı çözümler. Epoksi donatı konusunda uzman Marker Epoksi çözümlerini mutlaka deneyin. Marker epoksi ayrıca model macun, hafif dolgu ve hafif tekne macunu ile sektör profesyonellerine hizmet vermektedir.

  Sektörel Ürün Listesi​

  Ürün Kodu

  Ürün Tanımı

  İncele

  AS-07

  Laminasyon Reçinesi

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı laminayon reçinesi ve yapıştırma elemanıdır. Yüksek su direncine sahiptir. Güçlü yapışma ve uzun ömürlü tutunma sağlar. Soğuk ortamlarda kürlenebilir. Çatlama yapmaz.

  AS-09
  Laminasyon Reçinesi

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı laminayon reçinesi ve yapıştırma elemanıdır. Oldukça yüksek mekanik dirence sahiptir. Darbelere karşı güçlü mukavemet sağlayan kompozit yapılar oluşmasını sağlar.

  AS-42-L

  İnfüzyon Reçinesi

  Solventsiz epoksi reçine esaslı çok düşük viskoziteli infüzyon reçinesidir. Uzun çalışma süresi sağlar. Düşük viskoziteye sahip yapısı her detaya nüfus etmesini sağlar ve uzun çalışma süresi ise büyük ebatlı parçaların imalatına olanak tanır. Nihai kuruma sonrası sert ve eğilebilen kompozitler oluşturur.

  AS-43-F

  Kompozit, Laminasyon Reçinesi - Hızlı Kuruma

  Solventsiz epoksi reçine esaslı orta viskoziteli kompozit reçinesidir. Yüksek mekanik mukavemete sahiptir. Cam elyafı, karbon elyafı ve kevlar gibi yüksek performanslı takviyelerle kullanım için idealdir. Bu yüksek performanslı epoksi reçine sistemi, kompozit üretimi için özel olarak formüle edilmiştir. Laminasyonda kullanıma uygundur.

  AS-43-L

  Kompozit, Laminasyon Reçinesi - Yavaş Kuruma

  Solventsiz epoksi reçine esaslı düşük viskoziteli kompozit reçinesidir. Yüksek mekanik mukavemete sahiptir. Cam elyafı, karbon elyafı ve kevlar gibi yüksek performanslı takviyelerle kullanım için idealdir. Bu yüksek performanslı epoksi reçine sistemi, kompozit üretimi için özel olarak formüle edilmiştir. Reçine infüzyonu ve RTM'de kullanım için uygundur.

  AS-44

  Laminasyon Reçinesi - Orta Viskozite

  Orta viskoziteli solventsiz epoksi laminasyon reçinesi. Özellikle el laminasyon uygulamalarında kullanılır. İyi mekanik mukavemeti, cam elyafı, karbon elyafı ve kevlar gibi yüksek performanslı takviyelerle kullanım için idealdir. Akış kontrollü yapısı sayesinde dikey yüzeylerde kullanım kolaylığı sağlar.

  AS-45-F

  Laminasyon Reçinesi - Hızlı Kuruma

  Düşük viskoziteli solvent içermeyen epoksi laminasyon reçinesi. Özellikle el laminasyon uygulamalarında kullanılır. İyi mekanik mukavemeti, cam elyafı, karbon elyafı ve kevlar gibi yüksek performanslı takviyelerle kullanım için idealdir.

  MS-08

  Epoksi Hafif Macun

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı hafif tekne macunu dur. Yüksek reçine oranı ve özel geliştirilmiş formülasyonu ile hafifletilmiştir. Ustalar için yormadan uygulanabilir kıvamdadır. Kolay zımparalanır ve yüzeye mükemmel yapışır. Derin uygulamalarda dahi akma ve sarkma yapmadan kuruma sağlar.

  MS-11

  Epoksi Dolgu Macunu

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı tekne macundur. Düşük dolgu oranına sahiptir ve yüzeyde uzun ömürlü tutunma sağlar. Sarkma, çekme ve büzülme yapmaz. İç gerilim çatlaklarına karşı dirençlidir. Uzun ömürlü tutunma sağlar.

  MS-20

  Epoksi Sıyırma Macunu

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı macundur. Epoksi dolgu macunu sonrası satıh prüzsüzleştirmede kullanılır. İnce mikronize yapısı ile en küçük boşlukları dahi kolayca doldurur. Doğrudan ince satıh macunu olarakta kullanılır. Yüksek mukavemetli yüzey oluşturur.

  Çözüm Sunduğumuz Sektörler

  Kompozit

  İncele

  Mühendislik

  İncele

  Güçlendirme

  İncele

  Elektronik

  İncele

  Marin

  İncele

  Yapı

  İncele

  Mermer

  İncele

  Mobilya

  İncele
  Genel Ürün Gruplarımız

  Reçine Sistemleri

  İncele

  Model ve Kalıp Blokları

  İncele

  Prepreg Kumaşlar

  İncele