Skip links

Destek Hattı

+90 850 840 90 88

Bize Ulaşın

  Çözüm Sunduğumuz Sektörler

  Epoksi reçineler, dayanıklılıkları, mukavemetleri ve korozyona karşı dirençleri nedeniyle çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Epoksi ürünlerinin yaygın olarak kullanıldığı pazarlardan bazıları inşaat, ağaç işleri, denizcilik, otomotiv ve havacılık endüstrileridir. İnşaat endüstrisinde, epoksi genellikle zemin kaplama, duvarlar ve diğer yüzeyler için bir yapıştırıcı veya kaplama olarak kullanılır. Ahşap işçiliğinde epoksi, ahşap parçalar arasında güçlü bağlar oluşturmak ve ahşaptaki çatlakları ve boşlukları doldurmak için kullanılır. Denizcilik endüstrisinde epoksi, tekne onarımlarında, tekne gövdelerinin inşasında ve kaplanmasında ve diğer denizcilik uygulamalarında kullanılmaktadır. Epoksi otomotiv endüstrisinde kaplama ve yapıştırıcılar için kullanılırken, havacılıkta kompozit malzemeler imalatında ve uçak kaplamalarında kullanılmaktadır. Genel olarak, epoksi ürünleri çeşitli pazarlarda çok çeşitli uygulamalara sahiptir ve bu da epoksi reçineleri çok yönlü ve kullanışlı bir malzeme haline getirir.

  Kompozit

  İncele

  Mühendislik

  İncele

  Güçlendirme

  İncele

  Elektronik

  İncele

  Marin

  İncele

  Yapı

  İncele

  Mermer

  İncele

  Mobilya

  İncele

  Markets We Work

  Kompozit

  Epoksi, kompozit malzemeler yapmak için kullanılan yaygın bir termoset reçinedir. Marker epoksi sistemleri, kompozit endüstrileri için en iyi epoksi reçinesini sağlar. Epoksi kullanmanın başlıca faydaları, farklı ürünlere uyarlanabilmesi, düşük büzülme, güçlü mekanik özellikler, aşındırıcı sıvılara ve ortamlara karşı direnç, üstün elektriksel özellikler, yüksek sıcaklıklarda iyi performans ve yüzeylere iyi yapışmayı içerir.

  22f92c60066a9fa7941837cc11bd5498
  Mühendislik

  Geliştirilmiş mekanik mukavemet, üstün döküm özellikleri, yüksek ısı ve kimyasal dayanıma sahip epoksi çözümlerimiz ile sektörün ihtiyacı olan çözümleri geliştiriyoruz. Projeniz ne olursa olsun, kolay işlenen teknik plastiklerimiz ve sıvı epoksi reçinelerimiz ile size mutlak çözüm üretebiliriz. Ayrıca mühendislik uygulamaları için epoksi takım tahtaları da sağlıyoruz. Hafif kalıp imalatında da Boardacc marka gişe panolarımız kullanılmaktadır.

  cnc-machining-500x500-1
  Güçlendirme

  Bina güçlendirme, epoksi reçine ve karbon fiber kumaş ile betonarme yapıların dayanımını arttırmak için uygulanan bir yöntemdir. Beton yapılar zamanla çeşitli sebeplerle bozulabilir veya mukavemetini kaybedebilir. Bunlar, yüksek yükler, doğal afetler, kimyasal maruziyet, uygun olmayan tasarım veya işçilik gibi faktörleri içerebilir. Bu nedenle yapı güçlendirme bu yapıların ömrünü uzatmak ve daha güvenli hale getirmek için önemlidir.

  img-2
  Elektronik

  Epoksi reçineler, elektronik ve elektrik endüstrilerinde saksılama ve kapsülleme için yaygın olarak kullanılmaktadır. Kullanımları elektrikli aksamların toza, neme ve kısa devrelere karşı korunmasını sağlar ve standart epoksi reçineler havadan daha iyi ısıl iletkenliğe sahip oldukları için bileşenlerden daha verimli ısı dağılımı sağlayarak kullanım ömürlerini uzatırlar. İsteğinize göre iletken ve yalıtkan sistemlerde üretilebilir..

  electronic-potting-epoxy
  Marin

  Epoksi reçine, yat üreticilerinin en önemli ürünlerinden biridir. Büzülme yapmayan, kokusuz ve oldukça dayanıklı kompozit gövdeler oluşturur. Tadilat, bakım ve onarım işlerinde yapıştırıcı ve epoksi hafif macun çözümleri ön plana çıkmaktadır. Deck döşeme uygulamalarında da oldukça dayanıklı bir alternatiftir..

  badd423b773d1a6043227577e6af3390
  Yapı

  İç ve dış mekanlarda kullanılan dekoratif ve endüstriyel tip epoksi zemin kaplama çözümleri için birçok farklı özellikte ürünler sunmaktayız. Ayrıca, yapısal beton güçlendirme ve enjeksiyon yalıtım uygulamaları için epoksi çözümlerimizi inceleyin. Yüksek mekanik dayanıma sahip epoksiler, profesyonel yapıların güçlü tercihidir. Epoksi zemin kaplamalarda ihtiyacınız olan renk pigmentleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

  sealer
  Mermer

  Mermer sektörünün baş yardımcılarından olan epoksi reçineler birçok üretim aşamasında rakipsiz çözümler sunmaktadır. Yapıştırma, çatlak enjeksiyon, sarma ve dolgu işlemlerinde başarı ile çalışır. Sararma yapmayan epoksi reçine çeşitleri ile dış mekan uygulamalarında kullanılır. Alternatif olarak farklı ebatlardaki kuvars agregaları Marker epoksi reçine sistemlerimizle harmanlayarak sentetik mermer bloklar üretebilirsiniz.

  Marble-Blocks-from-Greek-Marble-Quarry201864111151
  Mobilya

  Berrak Döküm ve Kaplama Çözümleri Ultra şeffaf döküm tipi epoksi çözümlerimiz ile tasarımcılara yeni nesil dekorasyon ürünleri tasarlatıyor, masa üreticilerinin ufkunu genişletiyoruz. Parlak ve dayanıklı yüzey kaplamaları ile mobilya yenileme ve tezgah kaplamaları için de çözümler sunuyoruz. Atölyenizde mutlaka epoksi reçine bulunmalıdır.

  IMG_20190913_013511_203

  Reçine Sistemleri

  İncele

  Model ve Kalıp Blokları

  İncele

  Prepreg Kumaşlar

  İncele