Skip links

your epoxy branch..

Call Center

+90 850 840 90 88

Contact Us

  Yapı

  İç ve dış mekanlarda kullanılan dekoratif ve endüstriyel tip epoksi zemin kaplama çözümleri için birçok farklı özellikte ürünler sunmaktayız. Ayrıca, yapısal beton güçlendirme ve enjeksiyon yalıtım uygulamaları için epoksi çözümlerimizi inceleyin. Yüksek mekanik dayanıma sahip epoksiler, profesyonel yapıların güçlü tercihidir.

  Sektörel Ürün Listesi​

  Ürün Kodu

  Ürün Tanımı

  İncele

  AS-07

  Astar ve Aderans Reçinesi

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı beton astar ve aderans malzemesi. Beton yüzeylere yapılacak uygulama öncesi yüzey tutunmasını maksimum seviyeye çıkarmak için kullanılır. Nem töleransına sahiptir. Oldukça güçlü tutunma sağlar.

  AS-09

  Astar ve Aderans Reçinesi

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı beton astar ve aderans malzemesi. Beton yüzeylere yapılacak uygulama öncesi yüzey tutunmasını maksimum seviyeye çıkarmak için kullanılır. Beton içerisine nüfus ederek kurur ve derinlemesine yapışma sağlar.

  AS-50-UV

  Şeffaf Agrega Bağlayıcı Reçine - UV Dayanımlı

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı şeffaf bağlayıcı reçinedir. Saramalara karşı ekstra dirençlidir. Doğal renkli veya boyalı agregaların bağlanmasında kullanılır. Özel geliştirilmiş formülü ile tüm taş yüzeyini sarar ve alta akmadan homojen bir yapıştırma sağlar. Dış mekan terrazzo uygulamalarına uygundur.

  AS-52

  Şeffaf Agrega Bağlayıcı Reçine

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı şeffaf bağlayıcı reçinedir. Doğal renkli veya boyalı agregaların bağlanmasında kullanılır. Özel geliştirilmiş formülü ile tüm taş yüzeyini sarar ve alta akmadan homojen bir yapıştırma sağlar.

  AS-63

  Ultra Şeffaf Zemin Kaplama Malzemesi

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı şeffaf yüzey kaplama malzemesidir. Mükemmel parlaklıkta prüzsüz yüzey kaplamaları oluşturur. Çizilmelere ve kimyasallara karşı dirençlidir. Beton yüzeylerin tozumasını gidermek için koruyucu ve aynı zamanda dekoratif kaplama olarak kullanılır.

  M-Metalic

  Metalik Zemin Kaplama Malzemesi

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı metalik renkli yüzey kaplama malzemesidir. Mükemmel renklerde metalik efektli yüzey kaplaması oluşturur. Yaya trafiğine dayanıklıdır. Dekoratif zemin kaplamaları için muhteşem bir mimarlık ürünüdür.

  Çözüm Sunduğumuz Sektörler

  Kompozit

  İncele

  Mühendislik

  İncele

  Güçlendirme

  İncele

  Elektronik

  İncele

  Marin

  İncele

  Yapı

  İncele

  Mermer

  İncele

  Mobilya

  İncele
  Genel Ürün Gruplarımız

  Reçine Sistemleri

  İncele

  Model ve Kalıp Blokları

  İncele

  Prepreg Kumaşlar

  İncele