Skip links

your epoxy branch..

Call Center

+90 850 840 90 88

Contact Us

  Mobilya

  Epoksi reçineler endüstriyel uygulamalardaki başarısının yanı sıra birçok dekoratif üretimde de önemli bir yer edinmiştir. Ultra şeffaf görünümü ve sıvı formu, birçok özel nesnenin içine kolayca gömülmesine olanak tanır. Farklı kesitlerdeki eski kütükler veya ağaç parçaları epoksi içine gömülerek muhteşem ürünler ortaya çıktı. Marker ultra şeffaf epoksi reçine sistemleri ile tasarımcılar artık çok daha özgün.

  Sektörel Ürün Listesi​

  Ürün Kodu

  Ürün Tanımı

  İncele

  AS-10

  Epoksi Tamir ve Montaj Reçinesi - Hızlı Kuruma

  Orta viskozitede solvent içermeyen şeffaf döküm hamuru. Küçük hacimli çatlakların şeffaf veya renkli dolgularında hızlı sonuç verir. Hızlı kuruyan tamir, montaj ve yapıştırma işlemlerinde kullanılır.

  AS-14

  Nem Toleranslı Yapıştırma ve Bariyer Reçinesi

  Düşük viskoziteli, solvent içermeyen epoksi yapıştırıcı. Nemli ortamlarda performansını değiştirmeden güçlü bir yapışma sağlar. Ahşap levhaların prekast kaplamasında ve lamine yapıştırma uygulamalarında kullanılır.

  AS-61

  Ultra Şeffaf Dolgu, Onarım ve Montaj Reçinesi

  Düşük viskoziteli ultra şeffaf epoksi reçine sistemi. Net onarım ve ahşap bariyer uygulaması için kullanılır, Ayrıca gerekli hızlı kuruma için küçük boşlukları doldurmak için kullanın.

  AS-63

  Ultra Şeffaf Sonkat ​​Kaplama Sistemi

  Orta viskoziteli ultra şeffaf epoksi reçine sistemi. Şeffaf ince son kat uygulamalarında kullanılır. Dayanıklı ve yüksek parlaklıkta bir son kat kaplama sağlar.

  AS-69

  Ultra Şeffaf Derin Döküm Reçine Sistemi

  Düşük viskoziteli solventsiz epoksi döküm reçine sistemi. Ultra net döküm uygulamaları için kullanılır. Epoksi masa üreticilerinin en çok tercih ettiği üründür. Mükemmel şeffaflık sunar. Tek seferde 5-6 cm kalınlıkta döküm imkanı sağlar.

  AS-71

  Ultra Şeffaf Derin Döküm Reçine Sistemi

  Düşük viskoziteli solventsiz epoksi döküm reçine sistemi. Yüksek kalınlıktaki şeffaf döküm uygulamaları için kullanılır. Mükemmel şeffaflık sunar. Tek seferde 10-15 cm kalınlıkta döküm imkanı sağlar.

  AS-73

  Şeffaf Döküm Sistemi / Sarkma Yapmaz

  Orta viskozitede solvent içermeyen epoksi döküm reçine sistemi. Sarkma ve eğilme istenmeyen uygulamalar için geliştirilmiştir. Mükemmel şeffaflık sunar. Tek seferde 2-2,5 cm kalınlıkta döküm imkanı sağlar.

  AS-79

  Ultra Şeffaf Döküm Reçinesi

  Düşük viskoziteli solventsiz epoksi döküm reçine sistemi. Şeffaf ve renkli döküm uygulamalarında kullanılır. Mükemmel şeffaflık ve iyi mekanik dayanım sunar. Tek seferde 2-2,5 cm kalınlıkta döküm imkanı sağlar.

  Çözüm Sunduğumuz Sektörler

  Kompozit

  İncele

  Mühendislik

  İncele

  Güçlendirme

  İncele

  Elektronik

  İncele

  Marin

  İncele

  Yapı

  İncele

  Mermer

  İncele

  Mobilya

  İncele
  Genel Ürün Gruplarımız

  Reçine Sistemleri

  İncele

  Model ve Kalıp Blokları

  İncele

  Prepreg Kumaşlar

  İncele