Skip links

your epoxy branch..

Call Center

+90 850 840 90 88

Contact Us

  Mermer

  Mermer sektörünün baş yardımcılarından olan epoksi reçineler birçok üretim aşamasında rakipsiz çözümler sunmaktadır. Yapıştırma, çatlak enjeksiyon, sarma ve dolgu işlemlerinde başarı ile çalışır. Sararma yapmayan epoksi reçine çeşitleri ile dış mekan uygulamalarında kullanılır. Alternatif olarak farklı ebatlardaki kuvars agregaları Marker epoksi reçine sistemlerimizle harmanlayarak sentetik mermer bloklar üretebilirsiniz.

  Sektörel Ürün Listesi​

  Ürün Kodu

  Ürün Tanımı

  İncele

  AS-07

  File Yapıştırıcısı

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı yapıştırıcıdır. Nem töleranslıdır. Mermer ve seramik arkalarında kullanılan file uygulamalarında güçlü ve ekonomik tutunma sağlar. Soğuk hava şartlarında dahi uygulama yapılabilir.

  AS-21-UV

  Mermer Enjeksiyon ve Yapıştırma Reçinesi

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı epoksi yapıştırıcı ve enjeksiyon reçinesi dir. Yüksek yapışma mukavemeti ve emprenye olma özelliği ile mermer plakalardaki çatlakların doldurulmasında kullanılır. Ekstra sararma direncine sahiptir.

  AS-25

  Mermer Enjeksiyon ve Yapıştırma Reçinesi

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı epoksi yapıştırıcı ve enjeksiyon reçinesi dir. Yüksek yapışma mukavemeti ve emprenye olma özelliği ile mermer plakalardaki çatlakların doldurulmasında kullanılır.

  DS-37

  Blok Sargı ve Bohçalama Jeli

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı epoksi yapıştırıcı dır. Yüksek yapışma gücü ve ekstra güçlendirilmiş mekanik mukavemeti ile blok çevresinde darbelere dayanıklı bir zırh oluşturur. Laminasyon fileleri ve kumaşları ile birlikte kullanıma uygundur.

  MS-21

  Özel Renkli Mermer Yoklama Macunu

  Mermer blokların rengine uygun olacak şekilde özel olarak renklendirilen yoklama ve dolgu macunudur. Çökme yapmayan özel formülasyonu ile uygulama kolaylığı sağlar ve zımpara/cila sonrası mermerle bütünleşik doğal bir görüntü oluşturur.

  Çözüm Sunduğumuz Sektörler

  Kompozit

  İncele

  Mühendislik

  İncele

  Güçlendirme

  İncele

  Elektronik

  İncele

  Marin

  İncele

  Yapı

  İncele

  Mermer

  İncele

  Mobilya

  İncele
  Genel Ürün Gruplarımız

  Reçine Sistemleri

  İncele

  Model ve Kalıp Blokları

  İncele

  Prepreg Kumaşlar

  İncele