Skip links

your epoxy branch..

Call Center

+90 850 840 90 88

Ürün Grupları

Contact Us

  Elektrik, Elektronik​

  Epoksi reçineler, elektronik ve elektrik endüstrilerinde saksılama ve kapsülleme için yaygın olarak kullanılmaktadır. Kullanımları elektrikli aksamların toza, neme ve kısa devrelere karşı korunmasını sağlar ve standart epoksi reçineler havadan daha iyi ısıl iletkenliğe sahip oldukları için bileşenlerden daha verimli ısı dağılımı sağlayarak kullanım ömürlerini uzatırlar. ​

  Sektörel Ürün Listesi​

  Ürün Kodu

  Ürün Tanımı

  İncele

  AS-32-F

  Devre Koruyucu Kaplama - Hızlı Kuruma

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı yalıtkan kaplama malzemesi. Elektrik ve elektronik uygulamalarında koruyucu kaplama olarak kullanılır. Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kaplama ve montajlama işlemlerinde kullanıma uygundur.

  AS-61-UV

  Ultra Şeffaf Döküm Reçinesi - Sert Yapılı - UV Dirençli

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı Uv dayanımına sahip ve ultra clear görünümünde döküm malzemesidir. Çok düşük oranda sararma yapar. Aydınlatma elemanları üretiminde kullanılır. Camsı sertliktedir ve camsı ışık geçirgenliğine sahiptir.

  AS-90

  Şeffaf Döküm ve Dolgu Reçinesi - Potting

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı şeffaf görünümlü döküm, dolgu ve potting elemanıdır. Çekme büzülme yapmaz esneyebilen yapısı ile ısı kaynaklı genleşmelere uyum sağlar. Darbe emme özelliği ile montajlanan elemanların zarar görmesini engeller. Su ve dış mekan şartlarına karşı koruma sağlar.

  DS-160

  Renkli Döküm ve Dolgu Reçinesi - Potting

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı döküm, dolgu ve potting elemanıdır. Çekme büzülme yapmaz . Darbe emme özelliği ile montajlanan elemanların zarar görmesini engeller. Su ve dış mekan şartlarına karşı koruma sağlar.

  DS-170

  UL94 Uyumlu Döküm ve Dolgu Reçinesi

  Solvent içermeyen epoksi reçine esaslı döküm, dolgu ve potting elemanıdır. UL94 tipi alev almaz yapıdadır. Çekme büzülme yapmaz . Darbe emme özelliği ile montajlanan elemanların zarar görmesini engeller. Su ve dış mekan şartlarına karşı koruma sağlar.​

  Çözüm Sunduğumuz Sektörler

  Kompozit

  İncele

  Mühendislik

  İncele

  Güçlendirme

  İncele

  Elektronik

  İncele

  Marin

  İncele

  Yapı

  İncele

  Mermer

  İncele

  Mobilya

  İncele
  Genel Ürün Gruplarımız

  Reçine Sistemleri

  İncele

  Model ve Kalıp Blokları

  İncele

  Prepreg Kumaşlar

  İncele