Skip links

Boardac

Tooling Boards

  • Mükemmel Yüzey Kalitesi
  • Boyutsal Kararlılık
  • Yüksek Sıcaklık Dayanımı
  • Tüm İşleme Takımlarına Uyumlu
  • Doğrudan Parça Olarak Kullanılabilir
  • Prepreg, Frp, Pu Kalıplamalarına Uygun
Boardac E Serisi Hazır Bloklar

Boardac; prüzsüz yüzey kalitesi ve olağanüstü boyutsal kararlılık sunan modelleme tahtasıdır. Hassas modellerin ve/veya kalıpların CNC ile kolayca işlenmesini sağlar. Prepreg, Frp kompozit kalıpları üretimi için özel olarak geliştirilen Boardac hazır bloklar aynı zamanda poliüretan parça üretimlerinde de başarı ile çalışan kalıpların üretilmesine olanak sağlar.

Daha Büyük Bloklar

Boardac modelleme blokları için özel olarak geliştirilmiş yapıştırıcısı sayesinde kalıpları birbirine ekleyerek çok daha büyük blokların işlenebilmesini sağlaybilirsiniz.

Başa Dönmeyin

Boardac modelleme blokları ile yaptığınız CNC işleme çalışmalarında kod veya makine hatası sebebiyle bozulan alanlarda, işe en baştan başlamanıza gerek kalmaz. Boardac montaj yapıştırıcısına ek olarak geliştirilen Boardac dolgu ve onarım macunu ile arızalanan bölgeyi dolgulayıp yeniden işleme yapabilirsiniz.

Blok Ebatları

Boardac modelleme blokları birçok farklı kalınlık ve ebatta üretilebilir. Aşağıdaki tabloda standart olarak üretilen ebatları inceleyebilirsiniz ayrıca projenize özel olarak seri ihtiyaçlarınız için özel ebatlı blok talep edebilirsiniz.

Teknik Özelikler

Boardac modelleme blokları standart olarak aşağıdaki tablo verilerini sağlayacak şekilde üretilmektedir. Prosesinize özel olarak dizayn edilmsini istediğiniz değerlerin mümkün olup olmadığını öğrenmek için bilgi ve/veya arge çalışması talep edebilirsiniz.

Reçine Sistemleri

İncele

Model ve Kalıp Blokları

İncele

Prepreg Kumaşlar

İncele