Sektörel Çözümler..

Kolon ve kirişlerde meydana gelen zayıflamalar, yapım esnasında oluşan soğuk beton derzleri, epoksi enjeksiyon ile kapiler beton boşluklarına müdahale gibi teknik alanlarda kullanılmak üzere geliştirilen epoksi sistemler. Zemin kaplama, Beton koruma ve cila çözümleri.

ürün listesi.. >>

Mermer sektöründe ayrılmaz bir parça halini alan epoksi yapıştırıcılar, blok mermerlerin minimum fire ile üretime dönüştürülmesinde kullanılmaktadır. Blok epoksi mermer enjeksiyonu, sararmaz şeffaf epoksi yapıştırıcı, epoksi yoklama macunu, epoksi ve akrilik file yapıştırıcıları gibi ürün gruplarını mermer sektörünün hizmetine sunmaktayız.

ürün listesi.. >>

Led aydınlatma elemanları üretimi, elektronik devre döküm ve izolasyon reçine sistemleri, motor sargı işleri gibi sektörlerde korucuyu vazifede kullanılan epoksi reçineler kontrol edilebilir yalıtkanlık dereceleri ile elektrik, elektronik sektörünün en önemli yardımcı ürünleri arasında yer almaktadır.

ürün listesi.. >>

Epoksi reçine sistemlerinin üstün özellikleri ile  karbon kumaş ve cam elyafı gibi güçlü taşıyıcıların birlikte kullanımı sonucu oluşan nihai ürünler modern çağın modern ürünlerini oluşturan kompozit sektöründe başarı ile çalışmaktadır. Her geçen gün gelişen kompozit uygulamaları için epoksi çözümlerini Marker'de bulabilirsiniz.

ürün listesi.. >>

Amatör tekne yapımından, profesyonel tekne bakım işlerine kadar her türlü aşamada yardımına ihtiyaç duyulan epoksi tekne ürünleri; yapıştırıcı, macun, astar ve boya grupları ile epoksi ve teknecilik  kelimelerini ayrılmaz bir şekilde birleştirmekte ve bu vazgeçilmez keyfi yaşamak isteyenlerin hizmetine sunmaktadır.

ürün listesi.. >>

Damla etiket yapımında kullanılan şeffaf  ve esnek yapılı epoksi reçineler aynı zamanda anahtarlık üretimi ve bazı promosyon ürünlerinde dolgu ve kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır. Standart epoksi tiplerinden farklı kimyasal yapıya sahip bu ürün grupları epoksinin ne denli çeşitlendirilebileceğinin örneğidir.

ürün listesi.. >>

Copyright © MARKER 2015

» Yasal Uyarı

» Veri Koruma

» İletişim

» Kurumsal